Grupul international Nefab, ce ofera solutii complete de ambalare si servicii logistice aferente, recruteaza un Tehnician de productie care sa se alature operatiunilor sale locale din Romania

Locatie: Timisoara

Report to: Operations manager

                                                   TEHNICIAN PRODUCTIE

Responsabilitati principale:

  • Suport tehnic pentru productie; setarea si reglarea utilajelor din productie

  • Urmarirea si analiza timpilor de productie

  • Intocmire instructiuni de lucru in colaborare cu inginerul de productie

  • Operare plotter pentru realizarea mostrelor si a seriilor de productie

  • Documentarea prototipurilor si a parametrtilor de productie

 Cerinte

  • Usurinta in operare calculator; cunoastere minim pachete de baza office – excel, word

  • Cunostinte tehnice; cunostiinte desen tehnic

  • Gandire proactiva , Dinamism

  • Experienta in operare CNC reprezinta un avantaj

  • Cunoastrerea limbii Engleza(min nivel mediu)  reprezinbta un avantaj

Oferim

  • Pachet salarial competitiv, ce include bonus de performanta

  • Membru intr-o echipa tanara si ambitioasa, intr-o companie cu expunere internationala

  • Lucru intr-un singur schimb

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Nefab Packaging Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Nefab Packaging Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Nefab Packaging Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?