Tehnician Service Aparate de Cantarit

Ce trebuie să știi despre noi?

  • Alcătuim o echipă care se ocupă de producția, comercializarea și reparații aparate de cântărit industriale;
  • Activăm pe piața aparatelor de cântărit de peste 17 ani;
  • Clienții cu care lucrăm sunt firme dintr-o varietate de domenii de activitate in special agricultură;

Postul nu necesita experienta anterioara in domeniu sau studii de specialitate - se va face instruire.

Care sunt responabilitățile tale?

1. Ajuta la montajul si punerea in functiune a echipamentelor produse si distribuite de societate.

2. Efectueaza diagnoza in vederea stabilirii defectului pentru echipamentele aflate in service.

3. Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea si reparatia echipamentelor.

Ce vrem de la tine?

  • Să îți facă plăcere să te informezi în privința domeniului în care ne desfășurăm activitatea;
  • Să fii punctual;
  • Să îți placă să te implici în activitatea firmei dincolo de atribuțiile trasate prin fișa postului;
  • Să știi să ceri un răspuns la o problemă mai degrabă decât să îl aștepți la nesfârșit;
  • Să îți realizezi atribuțiile cu responsabilitate.

Ce vrem să știm despre tine?

  • Dacă ai experiență în domeniul service;
  • Dacă reziști la stres și dacă îți poți organiza eficient munca;
  • Daca esti dispus la deplasari;
  • Daca detii permis de conducere categoria B;
  • Daca ai diploma de bacalaureat ;

La ce să te aștepți dacă ni te alături?

  • Vei fi asistat/asistată în încercarea de adaptare la specificul activității noastre;
  • Poți primi un salariu competitiv, pe care îl vom negocia în urma interviului;
  • Îți punem la dispoziție infrastructura necesară pentru desfășurarea activității.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cantarprod Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cantarprod Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cantarprod Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?