Tehnician service

Responsabilități:

- recepționarea echipamentelor / utilajelor agricole;

- Punerea în funcțiune a echipamentelor / utilejelor comercializate;

- Instruirea operatorilor care vor lucra cu echipamentele / utilajele vândute;

- Deplasarea la sediul clientului pentru întreținerea echipamentelor;

Cerințe:

- Studii tehnice;

- Cunoștiințe PC;

- Permis conducere - cat. B;

Calități:

- Persoana dinamică;

- Diponibiliate la deplasări;

- Înclinație către domeniul tehnic;

- Spirit de inițiativă;

- Dorința de a învăța echipamente noi;

Oferim:

- Loc de muncă stabil;

- Salariu motivant;

- Formare profesională continuă;

- Automobil de serviciu;

- Laptop;

- Telefon mobil;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la APH Group RO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la APH Group RO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are APH Group RO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?