Tehnician Service/ Frigotehnist/ Electrician

Cerinte:
• Experienta anterioara ca tehnician service sau electrician service instalatii;
• Calificare in domeniul HVAC, electric;
• Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
• Permis de conducere cat. B.

Zona de lucru:
• Orasul de resedinta, dar si deplasari pana la 6 nopti intr-o luna;

Domeniul de lucru:
• Service si intretinere periodica pentru echipamentele din magazine mari;

Responsabilitati:
• Remedierea defectiunilor la sediul clientului (doar persoane juridice);
• Lucrari de intretinere periodica/ revizii;
• Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
• Propunere solutii tehnice;
• Gestionarea pieselor de schimb folosite;
• Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Program de lucru flexibil;
• Acces la cele mai noi cunostinte in domeniul HVAC;
• Cursuri de perfectionare.

Instal Expert SRL cu peste 18 ani experienta in domeniul instalatiilor pentru constructii si mentenenta instalatii.

Executie lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale. Montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat, ventilatie, automatizari, stingere incediu si electic.

Avem echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Instal Expert SRL Cluj-Napoca locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?