Tehnician Serviciu Administrativ

Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Deschidem o noua oportunitate de cariera si cautam un Tehnician Serviciu Administrativ pentru sediul din Bucuresti, care sa asigure buna functionare a activitatilor administrative ale sediului si sa gestioneze parcul auto local.

Responsabilitati:

  • Sa gestioneze activitatile administrative pentru sediul Electrogrup Bucuresti (mentenanta, reparatii, autorizari etc.)
  • Sa asigure functionalitatea serviciilor/echipamentelor pentru sediul Electrogrup Bucuresti (control acces, CCTV etc.)
  • Sa gestioneze parcul auto local (mentenanta, reparatii, schimb anvelope, asigurari etc.)
  • Sa gestioneze contractele de utilitati, intretinere, curatenie a spatiului de birouri
  • Sa mentina legatura cu furnizorii de servicii intretinere/mentenanta cladire si sa supervizeze activitatile realizate de acestia
  • Sa raspunda de gestionarea aspectelor de mediu asociate activitatii specifice

Cerinte minime:

  • Studii superioare
  • Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
  • Cunostinte MS Office
  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Capacitate de atentie la detalii

Avantaje:

  • Cunostinte instalatii electrice si sanitare
  • Curs Responsabil Gestiunea Deseurilor

Ce oferim:

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii.
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROGRUP S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?