Tehnician sisteme de securitate-Aeroport Otopeni

Candidatul ideal:

  • Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
  • Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi (montaj cablu / canal cablu / pat cablu, realizare conexiuni echipamente);
  • Capacitatea de a citi si interpreta  scheme electrice;
  • Cursul „Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces ” reprezinta avantaj;
  • Studii medii finalizate -  profil electric, electronică, electrotehnică, automatizări, telecomunicaţii;
  • Permis auto categoria B.

Descrierea jobului:

  • Realizarea lucrarilor de cablare, instalare, punere in functiune si intretinere a sistemelor de securitate (sisteme de supraveghere video, sisteme de detectie incendiu, sisteme de alarma antiefractie, sisteme de control acces, sisteme videointerfon, etc.);
  • Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform planurilor de executie.

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala, instruire la locul de munca;
  • Autoturism de serviciu, telefon mobil;
  • Bonuri de masa;
  • Beneficii ordonanta 114/constructii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?