Tehnician Sisteme de Securitate

nespecificat

Candidatul ideal

Studii medii sau avansate in domeniul electric (Electronica, electrotehnica, telecomunicatii)

Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate minim 1 an

Cunostiinte de baza Microsoft Office, Autocad.

Cursuri de specializare de la diversi furnizori de echipamente constituie un avantaj

Curs ARTS absolvit reprezinta un plus

Permis conducere Cat. B

Persoana dinamica, capabil sa ia decizii bune rapid, dornic sa se dezvolte profesional, organizat.

Descrierea jobului

Realizeaza mentenanta preventiva sisteme curenti slabi (CCTV, incendiu, efractie, control acces, interfonie)

Realizeaza mentenanta corectiva sisteme curenti slabi (CCTV, incendiu, efractie, control acces, interfonie)

Ocazional participare directa la executie de lucrari noi sau modificari lucrari existente

Raspunde de realizarea lucrarilor de mentenanta conform graficelor

Completare fise de interventie tehnica pentru toate activitatile

Instruire periodica a clientilor privind operarea sistemelor instalate

Participa si urmareste buna functionare a tuturor echipamentelor la simularile periodice

Executa operatiuniile de mentenanta conform procedurilor interne

Urmareste si raporteaza toate neconformitatile descoperite pentru instalatiile de curenti slabi

Beneficii :

Mediu de lucru atractiv

Program de lucru fix

Salariu motivant

Bonusuri in functie de performante

Participare la diferite cursuri organizate de partenerii nostrii

Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul societatii

Colectiv placut

Global Vision Property Management este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.