Tehnician sisteme de securitate / curenti slabi

Candidatul ideal

• Studii medii de profil electronica, electrotehnica, telecomunicatii sau cunostinte in domeniul electronicii;

• Experienta in instalarea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie, sonorizare PA;

• Cunostinte despre sisteme de securitate, instalarea si montaj;

• Experienta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;

• Experienta in conducerea echipelor de tehnicieni;

• Atestat tehnician sisteme de securitate / DVSCAM – constituie avantaj;

Descrierea jobului

- realizeaza cablaj, montaj si conexiuni la echipamentele de curenti slabi

- instaleaza echipamente si sisteme de securitate: detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie, sonorizare

- programeaza si testeaza sistemele instalate

- stabileste impreuna cu inginerul responsabil, lucrarile prioritare si participa la sedinte in santier

- acordarea de suport tehnic cand este cazul

Responsabilitati:

• Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;

• Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate si curenti slabi ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;

Oferim:

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;

- Tichete de masa;

- Decontare transport;

- Plata orelor suplimentare;

- Cazare pentru personalul din provincie;

- Program 8 ore, Luni - Vineri;

- Posibilitate de dezvoltare profesionala, cursuri de instruire in cadrul companie;

- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MHT EXPERIENCE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MHT EXPERIENCE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MHT EXPERIENCE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?