AL.SE.RO. IMPEX S.R.L.

Tehnician sisteme de securitate

  • AL.SE.RO. IMPEX S.R.L.
Salariu
Salariu confidenţial

ANGAJAM TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE
Departamentul tehnic al sediului din Oradea se mareste! Doresti sa inveti, sa cresti pe plan profesional si sa te implici in proiecte? Avem job-ul ideal pentru tine! Nu trebuie sa ai experienta in domeniul sistemelor de securitate, sunt suficiente cunostintele tehnice, noi te ajutam sa te dezvolti!
CV pe adresa de mail [email protected]
Descrierea postului:
Noul coleg va participa la instalarea, mentenanta si verificarea sistemelor de securitate, organizarea proiectelor contractate, oferirea de suport tehnic pentru utilizatorii echipamentelor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AL.SE.RO. IMPEX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AL.SE.RO. IMPEX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AL.SE.RO. IMPEX S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?