Tehnician Telecomunicatii

Responsabilitati

  • Instaleaza echipamentele de telecomunicatii;
  • Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii;( FTP/UTP/COAX/FO);
  • Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
  • Asigura instalarea si service clientilor companiei ;
  • Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate.

Candidatul ideal:

  • Studii medii;
  • Obligatoriu permis de conducere categoria B;
  • Spirit de lucru in echipa;
  • Abilitatea de a lucra efectiv cu oamenii, de a se adapta diferitelor tipuri de persoane cu care interacționează;
  • Disponibilitate la lucru in ture inclusiv in zile nelucratoare;

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Pachet Medical in parteneriat cu MedLife/ Regina Maria;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NextGen Communications pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NextGen Communications pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NextGen Communications locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?