Tehnolog industria alimentara

SC JUMBO COM,  cauta Inginer Tehnolog Industria Alimentara (MEZELURI) - in BOCSA cu program Full-Time, experiența minimă recomandată este de 2 ani. Salariul este Negociabil.
Locul de munca este incadrat in departamentul FABRICAREA DE MEZELURI.
– Studii superioare finalizate (inginerie, chimie alimentara)
– Capacitate de comunicare interactiva, dorinta de a lucra in echipa
– Capacitate de a planifica, organiza si administra activitatea proprie si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente

Responsabilitati:

Intocmirea programului de fabricatie, urmarirea si controlarea procesului tehnologic pe faze de fabricatie
Identificarea de solutii pentru eficientizarea costurilor de productie
Verifica calitatea produselor obtinute din punct de vedere al parametrilor organoleptici si fizico-chimici.
Supervizarea intregului proces de productie
Testarea zilnica a diferitelor produse de mezeluri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC JUMBO COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC JUMBO COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC JUMBO COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?