Telefonos ügyintéző – Brassó

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Elvárások:

  • magyar nyelv ismerete – haladó szint
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • empátia, türelem, problémamegoldó készség, illetve stressztűrő-képesség
  • kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • szakmai tapasztalat előnyt jelenthet

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése, kimenő hívások indítása
  • ügyfelek tájékoztatása, segítségnyújtás, információadás a cég által forgalmazott termékekről

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalék
  • folyamatos képzés, tréning és minőségellenőrzés
  • előre meghatározott munkaprogram – jelenleg részben home-office
  • nemzetközi vállalati háttér
  • fiatal, lendületes és mosolygós csapat
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • magán egészségbiztosítás
  • egyéb előnyök (Bookster, különféle rendezvények, versenyek)

Csapatunk örömmel válaszol kérdéseidre.

További információk: TELUS International.

Rólunk: szenvedélyünk a minőségi ügyintézés – a Competence Call Center összeolvadt a Telus International válalattal. A cég több mint 50 nyelven biztosítja a magas színvonalú munkát nemzetközi és jól ismert partnerek számára.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TELUS International pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TELUS International pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TELUS International locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?