Telesales - perioada determinata - Iasi

Farmexim isi mareste echipa!

Suntem in cautarea unor persoane dinamice si dornice sa se dezvolte continuu pe plan profesional.

Daca consideri ca te potrivesti profilului de mai jos, te rugam sa aplici pentru acest post.

Responsabilitatile postului sunt:

  • Promovarea produselor si imaginii companiei;
  • Contactarea clientilor alocati si potentialilor clienti in scopul promovarii ofertelor companiei;
  • Vanzarea prin telefon a produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii companiei;
  • Programarea la plata conform facturilor scadente si intocmirea rapoartelor necesare in procesul de vanzare;

Candidatul ideal pentru noi:

  • Absolvent de studii medii/superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Are o experienta minima de 1 an in vanzari (avantaj industria farma)
  • Dinamic, orientat catre client, cu bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
  • Organizat si orientat spre rezultat si atingerea planului lunar;
  • Antrenat sa faca fata unui ritm de lucru alert;
  • Un bun utilizator al pachetului Microsoft Office

Ca si companie oferim:

  • Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniul vanzarilor alaturi de o echipa care ofera suport si indrumare profesionala
  • Pachet salarial competitiv + Tichete de masa
  • Bonus de Sarbatori, Prima de vacanta
  • Abonament medical, Asigurare de viata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FARMEXIM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?