Tencuitor pentru Belgia

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 17 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda si GermaniaFiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata

Tencuitor

Loc de munca: Belgia de est si vest

Descrierea postului:

  • Tencuirea interiorului cladirilor prin metoda pulverizarii.
  • Pregatirea si finisarea suprafetei.
  • Munca in echipa a cate 3 membri.

Oferim:

  • Achitarea in termen a remunerarii de pana la data de 10 a fiecarei luni.
  • Posibilitatea incasarii avansurilor dupa prima luna a angajarii.
  • Cazare organizata si achitata de catre noi.
  • Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
  • Transport gratuit catre munca – adaos al amortizarii pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
  • Deservirea complexa inaintea plecarii.
  • Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
  • Program "Recomanda o persoana" pentru fiecare persoana ce o angajam din recomandare, persoana ce va activa 3 luni, veo obtine de la 150 la 300€.

Asteptam:

  • Experienta in domeniu.

Atuu suplimentar:

  • Carnet de conducere categoria B.

Informatii suplimentare:

  • In caz ca nu detii experienta ceruta, nu iti pierde curajul! Aplica si noi iti gasim locul de munca perfect!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Weegree Sp zoo SK pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Weegree Sp zoo SK pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Weegree Sp zoo SK locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?