Tester aplicatii software

nespecificat

Candidatul ideal

Ce ne dorim:
- experienta minim 3 ani pe testare aplicatii software de tip ERP
- experienta in testare automata - reprezinta avantaj
- cunostinte de Microsoft SQL

Descrierea jobului

Nu vei lucra singur/a, vei avea parte de o echipa alaturi de care:
- creearea de scenarii de testare;
- testarea si verificarea pe baza scenariilor de testare a task-urilor noi implementate in aplicatii, asigurandu-te ca sunt indeplinite cerintele de business;
- testarea si verificarea situatiilor raportate de catre utilizatori;
- identificarea problemelor din aplicatie si raportarea lor catre programare;
- testarea kit-urilor inainte de lansari;
- respectarea deadline-urilor

Te asteptam cu:

- un loc in care facem lucruri care ne plac si ne ajuta sa ne dezvoltam pe plan profesional si personal
- un pachet de beneficii corelat cu experienta si performantele realizate
- compania unor colegi pozitivi, motivati, prietenosi
- biroul intr-o zona centrala, acces facil, loc de parcare (P-ta Unirii)

CIEL reprezinta o echipa care se ocupa de producerea de softuri integrate, ce oferă echipelor de management vizibilitate în timp real asupra indicatorilor cheie, pentru creșterea producției, productivității și profitabilității. De 27 de ani, softurile noastre ajută managerii să ia cele mai bune decizii rapid, corect, în cunoștință de cauză.