Esti pasionat dе domeniul tehnic si esti talentat la repararea utilajelelor/echipamentelor? Esti un adevarat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?

Woodfield doreste sa isi largeasca echipa! Cautam coechipier care sa fie dinamic, flexibil, sociabil, in cautare de noi provocari si care doreste sa se dezvolte pe plan profesional si personal. Deviza noastra este: “Daca iti place ceea ce faci, pentru noi este suficient!”.

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre esti/ai:

- studii tehnice medii sau superioare;

- cunostinte dе mecanica, hidraulica si eventual electronica;

- experiență pe un post similar;

- cunoştinţe operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor);

- disponibilitate la deplasari;

- permis dе conducere categoria B;

- spirit practic și organizat;

- atent la detalii, meticulous si eficient.

Descrierea postului:

Tеhniciаnul Service Utilаje are cа principаlе rеsponsabilitаti:

- efectuează, la locaţia clientului, activităţi de revizie şi întreţinere a utilajelor din punct de vedere mecanic, hidraulic şi eventual electrionic;

- diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul;

- intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor;

- remedierea defectiunilor utilajelor;

- asigurarea bunei functionari a utilajelor/echipamentelor.

Ce oferim:

  • Training-ul initial;
  • Laptop, telefon, masina de serviciu;
  • Mediu de lucru dinamic si flexibil;
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
  • Lucru in cadrul unei echipe profesionale.

 Cine suntem noi?

Am intrat pe piata lemnului, cu mult entuziasm si ne-am asociat cu TRAK-MET si LIGNUMA , doi dintre liderii din productia utilajelor pentru debitarea lemnului din Polonia si din Europa, precum banzice, gatere, multilame si utilaje complementare. TRAK-MET, companie detinuta de Zbigniew Skillandat, a fost creata in 1997 in Polonia, cand a inceput prin producerea utilajelor banzice simple. Anii ce au urmat au rezultat intr-o dezvoltare dinaminca in segmentul manufacturii, introducand cherestea si utilaje agricole

Misiunea noastra este de a facilita accesul pentru piata din Romania la ultima tehnologie din industria prelucrarii lemnului, reusind astfel a eficientiza munca clientilor nostri, intr-un timp mult mai scurt. Executam utilaje personalizate pentru fiecare client in parte. Investim constant in inovatii si imbunatatiri, in urma datelor colectate de la clientii nostri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ferastraie.ro (powered by Woodfield Enterprisess) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ferastraie.ro (powered by Woodfield Enterprisess) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ferastraie.ro (powered by Woodfield Enterprisess) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?