Tinichigiu in aviatie / Lacatus mecanic

TOGETHER INDUSTRY ROMANIA SRL, specializata in productia de piese si structuri metalice de aviatie , angajeaza tinichigeriu in aviatie / lacatus mecanic.

Cerinte:
- studii medii tehnice / industriale
- cunostiinte desen tehnic

Responsabilitati principale:

Lucrarile de tinichigerie in cadrul activitatii tinichigiu de aviatie constau din: trasari dupa model, sablon sau desen (desfasurata), debitari, decupari de contururi, deformari simple sau complexe, gauriri, filetari, alezari, finisari (redresari, debavurari, ajustari).

Beneficii:

salariu atractiv,negociat,tichete de masa 20 lei, program schimbul I 7:00-15:00, card medical, loc de munca disponibil imediat, posibilitatea formarii profesionale.

Va asteptam in echipa noastra!
Asteptam cv-urile dumneavoastra pe adresa de email together/

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TOGETHER INDUSTRY ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TOGETHER INDUSTRY ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TOGETHER INDUSTRY ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?