Top Executive Assistant to Chief Executive Officer

Candidatul ideal pentru această poziție va excela dacă își poate păstra calmul într-un mediu de înaltă presiune coordonând agenda CEO-ului companiei. Candidatul ar trebui să aibă o anumită experiență relevantă pentru rolul care îi evidențiază capacitatea de a conduce toate lucrările administrative, asigurându-se că operațiunile CEO-ului funcționează fără probleme. Astfel, candidatul trebuie să fie orientat către detalii și să rezolve probleme creativ.

Responsabilitati

  • Controlați fluxul de lucru.
  • Se ocupă de toate problemele legate de logistică, interacționează cu conducerea, pe plan intern și extern.
  • Alte sarcini atribuite (numiri, aranjamente de călătorie, activități de PR).

Calificări

  • Diplomă de licență sau experiență echivalentă.
  • Suita Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint etc.).
  • Abilitati de comunicare, scris/verbal; flexibil; dinamic; foarte structurat; încrezător.
  • Capacitatea de a stabili prioritățile și de a respecta termenele limită păstrează informațiile confidențiale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la The Adecco Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la The Adecco Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are The Adecco Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?