Grupul de producatori agricoli BANAT AGRI GROUP SRL isi desfasoara activitatea  in judetele Timis si Caras Severin.

Echipa Banat Agri Group se extinde si cautam un coleg pentru pozitia Topograf la biroul din Berliste jud. Caras Severin.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Completeaza harti in AutoCAD, si tine evidenta terenurilor in excel;

Intocmeste harti topografice;

Intocmeste rapoartele statistice centralizate pentru firme;

Identifica potentiali clienti pentru vanzarea sau schimbul de terenuri;

Incheie contracte de arenda;

Identifica terenul prin sistem GPS; poseda cunostintele necesare pentru prelucrarea acestor date;

Implementare măsuri necesare in precision-farming;

Colecteaza date si incarca harti din/in tractoare, combine sau alte utilaje;

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta in domeniu – constituie avantaj;

Capacitatile de negociere – constituie avantaj

Cunostintele de limba engleza - constituie avantaj

Cunostinte (Office), in special Excel; AutoCad; GIS

Disponibilitate la munca pe teren : 50 % munca birou ; 50 % munca teren (Judet Caras Severin, Zona Berliste, Gradinari si Judet Timis, zona Deta, Banloc, Livezile)

Cautam o persoana comunicativa, dinamica si cu capacitate de a lucra in echipa.

Permis Auto - Cat. B

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Banat Agri Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Banat Agri Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Banat Agri Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?