XYZ GIS CAD SOLUTIONS SRL (ORADEA) angajează:Inginer sau tehnician Topograf  pentru diverse santiere din judetul Bihor.

Candidatul ideal :

- absolvent învăţământ  : specializarea Topografie - Geodezie
- experienţă dе muncă relevantă : 1 an
- experienţă în utilizarea sistemului GPS, a staţiei totale (de preferat SurvCe si Trimble Acces )
- prelucrarea datelor pe calculator, cel puţin utilizarea programelor Autocad, MS Office
- permis conducere categ. B
- domiciliu stabil în , de preferat in Oradea.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂŢI:

- se deplaseaza in santiere unde executa diverse trasari si masuratori;

- in functie de nivelul de experienta al candidatului, primeste datele si coordonatele extrase din proiect.
- procesează şi prelucrează datele colectate,
- menţine legătura cu beneficiarii şi instituţiile de profil.

OFERTA:

- salariu de bază
- masina de serviciu
- alte adaosuri stabilite la nivelul organizaţiei prin sistemul de salarizare
- dotări şi echipamente de lucru performante

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sc XYZGISCADSOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sc XYZGISCADSOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sc XYZGISCADSOLUTIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?