Trade marketing Executive Skil

Descrierea jobului

  • persoană dinamică, cu spirit de initiativă, orientată spre rezultate;
  • bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
  • studii medii sau superioare;
  • experienţă în domeniul vânzărilor de minim 1 an;
  • experienţa în închirierea şi/sau vânzarea sculelor pentru constructii si DIY reprezinta un avantaj;
  • experienţa în domeniul tehnic constituie un avantaj;
  • capacitatea de a gasi solutii adaptate nevoilor clientilor;
  • abilităţi de operare calculator (excel, word, outlook);
  • cunostinte limba engleza(avantaj);
  • disponibilitate de lucru in program atipic; - program de lucru 5 zile dar include si Sâmbătă in unele ocazii chiar si Duminica;

Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

  • sa viteze locatiile si sa prezinte/promoveze gama de unelte catre reprezentantii companiei ( sef de raion/departament) prin activitati specifice: realizare portofoliu de clienti (baze de date), contactare/prospectare, consiliere in alegerea modelului, prezentari, teste si consilierea clientului (cumparatorului final) in alegerea echipamentului potrivit;
  • promovarea produselor companiei potentialilor clienti;
  • prezentarea produselor prin untilizarea lor efectiva (targ-uri/demo show-uri)
  • testarea si verificarea echipamentului in locatiile alocate;
  • asigura evidenta si gestiunea echipamentelor din stoc;

Iti oferim:

  • salariul oferit 2200 lei net;
  • Masina de serviciu;
  • cursuri si traininguri de dezvoltare personala si profesionala, organizate in tara sau in EU;
  • mediu de lucru dinamic intr-o companie multinationala cu operatiuni pe tot globul;
  • structura manageriala flexibila, compacta si transparenta, cu canale de comunicare deschise si care pune accent pe creativitatea si inovatia membrilor echipei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PROMO APP DEVELOPMENT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PROMO APP DEVELOPMENT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PROMO APP DEVELOPMENT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?