Trade Marketing Specialist

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Abilitati de lucru cu cifrele;
  • Excel – nivel mediu;
  • Organizare si planificare;
  • Abilitati de comunicare si buna relationare;
  • Atentie la detalii.

Descrierea jobului

  • Dezvolta si implementeaza oferte comerciale pentru clientii companiei;
  • Raporteaza catre parteneri discount-urile aferente actiunilor implementate in luna anterioara;
  • Se asigura de decontarea integrala, conform termenelor stabilite;
  • Implementeaza programe de marketing (termen mediu si lung) pentru echipa de vanzari;
  • Stabileste obiective pentru actiunile comerciale setate, utilizand instrumente specifice;
  • Monitorizeaza evolutia actiunilor de marketing derulate si trimite feedback pentru echipa;
  • Monitorizeaza evolutia campaniilor de vanzare, trimite status periodic catre echipa;
  • Verifica corectitudinea comenzilor introduse in sistem de catre echipa de vanzari;
  • Comunica cu Departamentul Comercial in vederea initierii de oferte comerciale si in vederea asigurarii stocurilor pentru campaniilor derulate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?