Traducator Germana-Romana

Postul disponibil este pe o perioada determinata de 30 luni incepnad cu 1 iulie 2020.

CANDIDATUL IDEAL

  • cunoscator/toare la nivel avansat de limba Germana,Engleza, Romana.
  • bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);
  • persoana activa, organizata;
  • dispus/a la calatorii pentru instruire in Germania

RESPONSABILITATI:

  • sa traduca in limba Romana din limba Germana sau Engleza
  • sa editeze/corecteze traducerile create cu ajutorul programului de traduceri
  • sa gestioneze si sa traduca la timp proiectele de traduceri ( oferte speciale/saptamanale/ anuale, cataloage)
  • rapiditate în tehnoredactare;
  • sa traduca si alte materiale legate de desfasurarea activitatii

 CONSTITUIE AVANTAJ:

  • experienta in domeniu
  • lucrul cu diverse programe de traducere
  • cunostinte despre termeni tehnici din domeniul agricol/mecanic

 BENEFICII:

  • lucru cu o echipa tanara si dinamica
  • posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala
  • salariu motivant, bonuri de masa
  • 7Card pentru activitati sportive
  • Asigurare/abonament pe partea medicala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GRANIT PARTS & CO. SCS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GRANIT PARTS & CO. SCS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GRANIT PARTS & CO. SCS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?