Trainer Coordonator Profesori Cambridge Centre

CENTRUL CAMBRIDGE ANGAJEAZĂ TRAINER COORDONATOR NAȚIONAL PENTRU PROFESORI

CERINȚE :

- cunoștințe aprofundate de limba engleză și experiență in predare de minim 5 ani

- disponibilitate full-time

- cunoștințe operare calculator:  Word, Excel, Skype, Zoom, WhatsApp

- abilități foarte bune de comunicare verbală, telefonică, scrisă

ATRIBUȚII :

- coordonare profesori - testare, training, verificare, evaluare

- responsabil platforma on-line - introducere date, verificare

- organizare grupe - contactare, înscriere, testare, plasare

- comunicare și suport - telefonic și on-line

SE OFERĂ :

- o nouă carieră în domeniul managementului educațional

- SALAR NET 3400 lei pe contract de muncă SAU 5800 lei pe PFA/SRL

- pregătire profesională continuă

- la birou sau de acasă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REPERE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REPERE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REPERE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?