Trainer - departament Operational

Suntem in cautarea unui coleg care sa ocupe postul de Trainer, pentru activitatile din departamentul Operational

Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de oameni frumosi si orientati catre rezultate, te invitam sa ne cunoastem.

Scopul pentru care a fost creat postul:

Identificarea necesitatilor de training, dezvoltarea si livrarea de programe de training pentru angajatii si colaboratorii Urgent Cargus din departamentul Operational. Pregatirea si dezvoltarea noilor angajati.

Responsabilitati:

  • Sa identifice nevoile de instruire, sa contribuie la crearea manualelor de training si sa livreze trainingurile aferente;
  • Sa identifice nevoile de training rezultate in urma evaluarilor/ rapoartelor de performanta operationala, sa dezvolte programe de training individuale sau de grup, sa asigure sesiuni de coaching cu fiecare angajat/ colaborator OPS Urgent Cargus;
  • Sa se asigure ca toti utilizatorii inteleg si pot utiliza in mod corespunzator aplicatiile Urgent Cargus  si actualizarile acestora;
  • Sa colaboreze indeaproape cu  toate departamentele
  • Sa contribuie la  organizarea si derularea modulelor de curs, teste, discutii, evaluari, coaching;
  • Sa asigure impreuna cu ceilalti Ops-Trainers desfasurarea cu regularitate a Training-ului de introducere in Urgent Cargus, raportat la numarul de noi angajati, in colaborare cu sefii de departamente.

Abilitati :

  • abilități de trainer ( foarte bune abilitati de invatare si predare)
  • capacitatea de a-i inspira pe ceilalti:
  • să fie organizat, să aibă o atentie deosebită la detalii si să pregăteasca totul din timp;
  • atitudine pozitiva si entuziasta

Educație și experiență

  • Studii superioare
  • Minim 3 ani experiență practica pe o pozitie similara

Alte cerințe

  • Cunoștințe de MsOffice
  • Limbă Engleză (mediu-avansat)
  • Excelente abilități de comunicare

Beneficii oferite:

  • Contract de munca incheiat pe o perioada nedeterminata;
  • Salariu fix plus tichete de masa;
  • Zile libere pentru evenimente;

Dar poate cel mai important lucru este pasiunea. Pentru a avea succes trebuie într-adevăr să-ți placă și să faci cu pasiune această meserie !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?