Trainer Operational

Urgent Cargus isi mareste echipa cu un

Responsabilitati:

  • Identificarea nevoilor de training in departamentul operational (curieri, team leaderi, sortatori), mentinand o legatura stransa cu managementul operational si departamentele conexe (IT, OPS Performance, HR etc);
  • Crearea si optimizarea portofoliului de cursuri  de tipul Induction si de abilitati tehnice, pe masura nevoilor existente;
  • Planificarea sesiunilor de training, pregatirea manualelor si materialelor necesare, in conformitate cu cerintele de business si tinand cont de nevoile individuale ale participantilor;
  • Sustinerea cursurilor pentru angajati si adaptarea continutului in functie de feedback-ul primit de la participanti;
  • Efectuarea de “coaching on the route” si deplasari in tara, precum si gestionarea aspectelor administrative asociate cursurilor (masa, cazare, transport participanti).

Cerinte:

  • Bune abilitati de prezentare in public;
  • Cunostinte impecabile limba romana;
  • Experienta in implementarea si sustinerea de proiecte;
  • Bune abilitati de management al timpului si orientare catre rezultate;
  • Persoana deschisa, inovativa si pozitiva;
  • Experienta in utilizarea de softuri tehnice este de dorit, inclusiv in variante mobile;
  • Gandire logica si structurata;
  • Cunostinte PC: Microsoft Word, Excel, PowerPoint;
  • Studii superioare incheiate;
  • Permis cat. B si disponibilitate de deplasare in tara;
  • Cunoasterea limbii engleze este un avantaj.

Salariul va fi discutat in interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urgent Cargus SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urgent Cargus SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?