Trainer Productie

HR_banner_romania_bestjo_v02(1)

Suntem un dezvoltator și producator de frunte de sisteme de blocare mecanica și electronica, precum si sisteme de acces si autorizare pentru industria auto internationala. Fondata in 1908 în Velbert, Germania, suntem o companie independenta, de familie, cu aproximativ de angajati in locatii din Europa, America si Asia. Vanzari realizate de aproximativ 1,1 miliarde EUR in anul financiar 2019.

Responsabilitati:

  • Realizeaza instruirea operatorilor noi privind procesul de asamblare componente electronice, conform procedurii
  • Identifica nevoile de instruire si verifica periodic nivelul de instruire conform standardelor internationale in electronica
  • Gestioneaza documentatia specifica procesului de instruire din cadrul companiei
  • Ofera suport departamentului in diverse activitati administrative

Cerinte:

  • Absolvent studii medii/superioare
  • Vechime minim 3 ani pe o pozitie similara in industria automotive
  • Certificare formator in IPC-A-610
  • Cunostinte PC bune (pachetul Ms Office)
  • Abilitati de comunicare (claritate in vorbire, prezentarea unui material), munca in echipa, dexteritate manuala)
  • Persoana organizata si ordonata
  • Domiciliul stabil in municipiul Arad

Oferim :

  • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
  • Condiţii de munca la standarde occidentale
  • Bonus de performanta
  • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
  • Asigurare medicala privata, activitati sportive
  • Prima de vacanta
  • Transport asigurat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Huf Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?