Viitorul nostru coleg este pasionat de tehnologie, este deschis sa contribuie cu solutii creative la problemele ce apar intr-un mediu dinamic in continua schimbare.

Descrierea jobului:

  • Realizarea programei de training si instruire pentru munca la inaltime in acord cu necesitatile firmei;
  • Se asigura de planificarea programelor de training pentru activitatiile de lucru la inaltime;
  • Respectarea procedurilor de lucru generale specifice firmei;
  • Stabilirea scopurilor si obiectivelor instruirii si / sau prezentarilor, precum si metodele de instruire conform acreditarii de trainer lucru la inaltime;
  • Elaborarea materialelor de training;
  • Sustinerea de workshop-uri si prezentari pentru partenerii firmei si pentru promovare produse training catre potentiali client;
  • Raspunde de siguranta tuturor participantilor la programele de formare, atat pe platforma cat si in timpul trainingului;
  • Furnizeaza feedback / evalueaza cursantii si intocmeste rapoarte de training catre clientii beneficiary interni / externi;
  • Raspunde de corectitudinea si veridicitatea rapoartelor de training si a evaluarilor cursantilor;
  • Raspunde de corectitudinea informatiilor furnizate pe durata trainingurilor;
  • Elaboreaza propuneri pentru alte nevoi identificate in timpul trainingului si face propuneri de dezvoltare.

Cerințe speciale:

  • Certificari lucru la inaltime si sau alte certificari relevante job-ului;
  • Experienta de peste 7 ani in lucru la inaltime in domeniul telecom, constructii sau alte domenii tehnice;
  • Experienta anterioara in formare sau activitati cu share knowledge;
  • Studii superioare;
  • Atestare de formator reprezinta un plus.

Ce beneficii vei avea:

Acces la expertiză, resurse și tehnologii din cadrul unei echipe globale
Pregătire și training în cadrul centrului tehnic Deltatel
Un pachet salarial şi alte venituri de natură salarială atractive
Beneficii și reduceri (grădiniţă, abonament sportiv, asigurare medical privată, bonusuri etc.)

Descrierea companiei

Succesul nostru nu ar fi posibil fără oamenii care formează Deltatel România. De aceea, la fiecare nivel al organizației ne asumăm răspunderea pentru dezvoltarea unui mediu de lucru care încurajează implicarea și motivația angajaților noștri, atingerea atât a țelurilor comune, cât și a celor personale, recunoașterea și răsplătirea realizărilor.

Suntem o companie cu o tradiție puternică în domeniul telecomunicațiilor. Soluțiile pe care le oferim permit furnizorilor de servicii, companiilor și instituțiilor publice din întreaga lume să furnizeze servicii de comunicații de voce, date și video utilizatorilor finali.

Dacă te-am convins și dacă ai un CV actualizat și eligibil, atunci te invităm să aplici încredere la acest job. Echipa noastră de recruiteri va reveni către tine în cel mai scurt timp.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Deltatel România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Deltatel România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Deltatel România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?