Transport Administrative Clerk, Dudestii Noi, jud.Timis

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

FM Logistic Romania angajeaza Transport Administrative Clerk in echipa de Transport din Dudestii Noi.

Cerinte:

  • Studii medii / superioare
  • Proactivitate
  • Organizare
  • Spirit de echipa
  • Abilitati foarte bune de comunicare
  • Abilitati de utilizare MsOffice (Excel, Word si Power Point)
  • Engleza - nivel mediu scris si conversational

Descrierea jobului

Atributiile principale ale postului:
* Preluarea documentelor de transport primite de la subcontractori si verificarea primirii tuturor documentelor
* Verificarea facturilor primite de la subcontractori din punct de vedere financiar si al procedurilor interne
* Scanarea si arhivarea tuturor documentelor in acord cu procedurile interne
* Inregistrarea corecta a facturilor si documentelor in Interchain - Transport Management System
* Mentinerea relatiei cu subcontractorii, avvand ca obiectiv returnarea tuturor documentelor de transport si rezolvarea problemelor care pot aparea.

Nota:
Doar candidatii eligibili vor fi contactati.
Informatiile transmise catre FM Romania SRL vor fi pastrate in baza de date a companiei.
In cazul in care nu sunteti de acord cu pastrarea informatiilor va rugam sa ne aduceti la cunostinta acest lucru, in scris la adresa [email protected]

Grupul nostru a fost fondat de către oameni cu un spirit antreprenorial foarte bine dezvoltat. Pasiunea a fost întotdeauna motorul dezvoltării noastre. În prezent numărul angajaţilor noştri depăşeşte 27,500 de oameni în toată lumea, motivaţi de acelaşi obiectiv şi simţ al responsabilității.

Din 2012, FM Logistic a intrat în a doua etapă a istoriei sale: cu o prezenţă internaţională puternică şi performanţă pe termen lung, Grupul nostru şi-a stabilit pentru 2022 obiectivul de a deveni, în beneficiul consumatorilor, un jucător de referinţă pe piaţa logistică internaţională. Deţinem toate cărţile succesului: soluţii logistice integrate, prezenţa în 13 ţări, viziunea pe termen lung a acţionarilor, profesionalismul colegilor, încrederea clienţilor, expertiză operaţională, abilitatea de a inova, platforme logistice dezvoltate, etc.

Hai în echipa noastră să scriem împreună o pagină celebră în istoria transportului şi a logisticii!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FM LOGISTIC pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FM LOGISTIC pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FM LOGISTIC locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?