Transportation Operations Coordinator

Trebuie să poată lucra într-un mediu cu ritm rapid, oferind în același timp cea mai înaltă calitate a serviciilor atât părților interne, cât și externe.

Responsabilitati

Planifică, organizează și controlează activitățile de transport rutier de marfă din aria sa de activitate

Promovarea și vânzarea serviciilor în conformitate cu politicile companiei;

Comunicarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;

Asigurarea operațiunilor eficiente și gestionarea activităților logistice zilnice;

Urmarirea incasarilor si platilor;

Monitorizați obiectivele și bugetul lunar și anual al companiei

Analiza si raportarea activitatilor operationale/KPI catre departamentele interne

Calificări

Experienta in managementul operatiunilor de transport/consolidare marfa si grupare

Cunoașterea platformelor Track & Trace

Cunoștințe bune de limba engleză și PC

Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune

Abilități strategice excelente și mentalitate auto-începătoare

Păstrați abilitățile de organizare și de gestionare a timpului

Gândire critică rapidă și abilități de rezolvare a problemelor

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AQUILA Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AQUILA Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AQUILA Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?