Travel Assistant with Spanish/Italian/Slovenian

Responsabilitati:

  • Discutați cu clienții pentru a determina nevoile acestora și pentru a oferi sfaturi pentru destinația adecvată, datele de călătorie și costurile;
  • Furnizați informații relevante călătorilor;
  • Utilizați un sistem de rezervare pentru a asigura vacanțele;
  • Menține clienții la curent cu orice modificări legate de aranjamentele lor de călătorie;
  • Contact prin e-mail / urmăriri ale diferitelor activități din cadrul proiectului.

Candidatul nostru ideal:

  • spaniolă/italiană/slovenă – avansat;
  • Engleza mediu;
  • Care invata rapid;
  • Creativ și capabil să adopte o perspectivă largă asupra problemelor și să identifice soluții noi, ieșite din cutie;
  • Capacitate de adaptare la un mediu cu ritm rapid;
  • Proactiv și un excelent jucător de echipă;
  • Experiența anterioară de lucru cu clienții reprezintă un avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Crosswork pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Crosswork pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Crosswork locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?