Turnator formator prefabricate beton

Salar brut
2000 - 2200 €

Despre aceasta funcție
Pentru companii din Olanda căutăm turnatori elemente prefabricate beton in domeniul constructiilor civile si industriale care să poată lucra independent.

Responsabilitati:

  • turnarea șapei în conformitate cu standardele olandeze
  • montarea șapei si izolarea podelelor
  • citirea si interpretarea desenelor tehnice
  • pregatirea betonului cat si a spatiului destinat pentru munca
  • prepararea mortarului

Cerințe
– experiență relevantă în domeniu, experienta in strainatate reprezinta un avantaj
– certificat VCA
- permis de conducere categoria B, mașină personal constituie un avantaj
– cunoștințe medii de limba engleză sau germane

-  CV in limba engleza ()

Condițiile de muncă
– un salariu atractiv cu incepere de la 500 euro / saptamana pentru 40 de ore lucrate
– posibilitatea efectuarii de ore suplimentare, platite conform CAO
– 8% bani de vacanta si 24 zile de vacanta platite
– posibilitatea de a primi un avans salarial dupa primele 2 zile lucrate
– posibilitatea unei cresteri salariale dupa primele 3 luni lucrate
– cazare de o persoana in camera cu internet si toate utilitatile
– asigurare medicala si pensie
– ajutor  din partea unui coordonator in deschiderea unui cont bancar, obtinerea numarului BSN, vizite la doctor etc.
– bonus in valoare de 200 de euro la recomandarea unor noi candidati
– echipament de protectie, scule mana

Despre companie
Ca angajat temporar vei lucra pentru Techvisie. Noi suntem o agenție de recrutare și plasare de forță de muncă care face parte din NBBU ( Asociația Organizațiilor și Agențiilor de plasare a forței de muncă temporară din Olanda). Asta înseamnă că respectăm Contractul colectiv de muncă al Asociației Organizațiilor și Agențiilor de plasare a forței de muncă temporară din Olanda și suntem certificați SNA si VCU. Facem ceea ce spunem și spunem ceea ce facem. Techvisie se ocupă de plasarea de forță de muncă în următoarele sectoare: construcții civile și industriale, infrastructură, prelucrarea metalului. Techvisie are experiență în recrutarea și plasarea de personal din străinătate. Pe lângă personal olandez, avem angajați și din alte țări cum ar fi: Germania, Polonia, România, Ungaria și Slovacia.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Techvisie B.V pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Techvisie B.V pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Techvisie B.V locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?