Vanzari si consultanta, in sistem Antreprenorial

Te invitam sa te alaturi echipei noastre! Alaturi de noi ai propria ta afacere, dar nu esti de unul singur!

Profilul colaboratorului nostru:
- ideal cu experienta in: functii sau pozitii de conducere, antreprenoriat, managment, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant sau similare.
- gandire si actiune antreprenoriala;
- responsabilitate personala;
- entuziasm;
- sa ii placa relationarea directa cu oamenii;
- aspect elegant si siguranta de sine;
- interesul de a castiga minim Euro lunar;
- sa isi doreasca un program flexibil, independenta, un mediu de lucru unde poate si isi valorifice cunostintele si abilitatile sale in ascendenta.

Descrierea postului
Responsabilitatile dumneavoastra:
- stabilirea relatiilor cu clientii;
- prezentarea sistemului de lucru;
- administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
- promovarea in sistemul de marketing performant;
- dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit.

Ce oferim:

- cea mai experimentata si mai mare companie, de profil din Brasov

- ai propria ta afacere, cu suport experimentat
- portofoliu clienti acumulat in peste 26 de ani de activitate continua;
- cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908;
- brand recunoscut pe plan local, national si international:
- sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D;
- prezentare utilizand - tur virtual 360 ;
- comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%;
- cea mai experimentata si cea mai mare companie de profil din Brasov;
- training si suport - cel mai complex si unic in Romania- cu pachet profesional specializat si personalizat;
- sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi;
- independenta financiara;

Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este oportunitatea potrivita pentru tine.

ASCENDENT IMOBILIARE,
Real Estate Company
Brasov, Romania

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ASCENDENT IMOBILIARE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ASCENDENT IMOBILIARE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ASCENDENT IMOBILIARE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?