Vanzari stivuitoare Ardeal sud

Reprezentant vanzari judetele Hunedoara, Alba, Sibiu, Brasov, Covasna, Harghita

CANDIDATUL IDEAL:

Dinamic și dornic sa invete lucruri noi

Atras de munca de teren și de competiția sănătoasă

Experienta reala in vanzari

Bun negociator

Convingător

Bine organizat

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilități:

- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei

- Analizarea cerințelor potențialilor clienți

- Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar

- Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți

- Negocierea și încheierea de noi contracte

- Asigurarea serviciilor de consultanță pre și post vânzare pentru clienți

- Efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice și demonstrații

- Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative ale echipei la atingerea target-ului de vânzări

- Urmărirea derulării și finalizării contractelor

- Întocmirea rapoartelor de activitate

Beneficii:

- Salariu fix

- Comision din vanzari

- Mașină de serviciu

- Laptop

- Telefon mobil

- Cursuri și programe de training

DESCRIEREA COMPANIEI:

Vanzari si service de echipamente pentru stivuit. Vanzari baterii de tractiune, anvelope pline, piese de schimb pentru stivuitoare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC UTIL SPC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?