Vanzator magazin electrice

Candidatul ideal:

  • minim studii medii finalizate;
  • cunostinte specifice domeniul electrice si/sau electronica;
  • experienta in vaznari constituie un avantaj;
  • cunostinte operare calculator, program vanzari, casa de marcat;
  • cunoaste si respecta regulile de intampinare si comunicare cu clientii;
  • persoana sociabila, serioasa, responsabila si orientat catre client.

Descrierea jobului

  • acordarea de consultanta clientilor (consiliere, ajutor in achizitiile pe care acestia le fac);
  • incaseaza mijloacele de plata, tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata;
  • aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta;
  • lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate;
  • promovarea si aranjarea produselor din magazin;
  • mentinerea curateniei si ordinii in magazin.

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv;
  • bonuri de masa;
  • decontare naveta (daca este cazul);
  • evaluari permanente ale performantei cu posibilitatea cresterii salariale;
  • bonus de performanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AA Tehnic SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AA Tehnic SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AA Tehnic SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?