Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL

Director Magazin - Arad

  • Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL
Salariu
5.000 LEI

Lăsăm în mâinile Directorilor de Magazin ceea ce avem noi mai de preț – bunurile și echipele noastre.
Ca si director al unuia dintre magazinele noastre, aveți sarcina importanta de a asigura buna funcționare a magazinului, începând cu sala de vânzare și pana la lucrul cu echipa. Pentru a conduce un magazin cu success, trebuie să vă placă domeniul modei, sa aveți idee despre brandurile existente, să aveți experiență în a conduce o echipă și suficientă determinare pentru a gestiona provocările fiecărei zile. Oferta din magazinele noastre este de neegalat ca și atractivitate pentru un numar mare de clienți, ceea ce vă va ajuta să realizați obiectivele economice ale magazinului pe care îl veți conduce.

Candidatul Ideal

Abilitati:
coordonare, motivare si dezvoltare echipa organizare, planificare si gestionare a resurselor abilitatea de a lucra cu termene limita

Cunostinte de:
operare PC (MS Office) contabilitate primara visual merchandising

Descrierea jobului
control si gestionare stocuri coordonare echipa intocmire rapoarte pregatirea, promovrea si vanzarea produselor

Beneficii:
Salariu brut 5000 lei + bonuri de masa (20 lei/zi) + bonusuri de productivitate si performanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?