Alexandru

Vopsitor/Pregatitor auto

  • Alexandru
Salariu
2.800 LEI

Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Cerințe:

-Studii in domeniul pregatitor auto (Scoala Profesionala)

-Experienta in pregatitor auto este obligatorie-minim 3 ani

-Permis de conducere cat B

-Dexteritate

Condiții:

-Salarizare minim 2500 ron

Responsabilități:

-Executa lucrarile de pregatire a pieselor in vederea vopsirii,conform ordinului de reparatie.

- Verifica piesele care au fost pregatite (reparate) daca sunt functionale si sunt la standardele date de constructorii

- Asigura calitatea mijloacelor materiale, echipamentelor si a utilajului specializat pe care il utilizeaza

- Aplica regulile si procedurile de lucru si respecta documentatia constructorului

- Introduce masina in atelier in vederea repararii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandru pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandru pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandru locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?