Vorbitor de limba Franceză - Iași

Salar brut
650 - 900 €

Recrutăm pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari furnizori independenți de soluții IT din Europa, cu o prezență de peste 40 de ani pe piața internațională, rolul de Back Office cu Limba Franceză

Locație: Iași

Nr. poziții vacante: 3

Cerințe

- Cunoștințe de limbă franceză - nivel avansat;
- Cunoștințe de bază de utilizare a pachetului Microsoft Office;
- Bune abilități de comunicare;
- Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate;
- Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte și rapide;
- Atenție la detalii.

Constituie un avantaj:
- Experienta de lucru într-un mediu de Servicii Client;
- Cunoașterea altor limbi străine de circulație europeană - nivel mediu / avansat.

Responsabilități

- Înregistrează toate semnalările preluate prin telefon și e-mail în sistemele specifice;
- Întreprinde acțiuni conforme cu procedurile de lucru în vederea închiderii acestora;
- Plasează comenzi pentru materialele necesare în intervenții;
- Stabilește întâlnirile între client și echipa tehnică;
- Desemnează echipele tehnice spre soluționarea incidentelor semnalate, în funcție de competența și disponibilitatea lor;
- Realizează zilnic rapoarte de activitate, în limitele de timp stabilite.

Beneficii

- Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii multinaționale/ Acces la oportunitățile interne de dezvoltare a carierei;
- Pachet beneficii atractiv: grilă de salarizare motivantă, bonusuri de performanță, tichete de masă, asigurare medicală privată;
- Programe de training specifice activității oferite de la începutul contractului de muncă;
- Mediu de lucru internațional.

Pentru mai multe informații despre companie, pozițiile vacante și serviciile pe care le oferim, vă rugăm să consultați site-ul nostru.

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TRAIN TO PERFORM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TRAIN TO PERFORM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TRAIN TO PERFORM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?