Warranty Budget Analyst

Cerințe esențiale
  • Este necesară o diplomă de Inginerie/Afaceri
  • Abilități excelente în comunicare
  • Abilități de analiză și sinteză
  • Experiență semnificativă în gestionarea bazelor de date
  • Cunoștințe excelente de operare PC Cunoștințe excelente pe Excel
  • Nivel de engleză - avansat
  • Perioada determinata (concediu de maternitate)
Principalele sarcini și responsabilități
  • Pentru toate produsele, clienții și site-urile de producție, colectați și analizați informațiile facturilor de garanție
  • Distribuiți echipelor de finanțare lunar datele facturilor pentru rezerva de garanție
  • Calculați costul pe reparație, urmăriți evoluția și identificați potențiala actualizare a ipotezei bugetului de garanție
  • Pentru toate produsele, clienții și site-urile de producție, definiți ipotezele privind volumele de vânzări pentru calculul IBNR
Beneficii
  • Pachet medical premium
  • Bonus anual
  • Antrenamente de dezvoltare a abilităților (limbi străine, tehnice, soft)
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou (Paște, 1 iunie, Crăciun și de ziua angajatului);
  • Transport gratuit cu autobuzul companiei
  • Alte beneficii (Bookster, 7 card, diverse reduceri, etc);
Numai pentru uz intern Salariu

Condiții globale de utilizare și Declarație de confidențialitate

Citiți cu atenție Politica de confidențialitate BorgWarner înainte de a utiliza acest site web. Capacitatea dumneavoastră de a accesa și utiliza acest site web și de a aplica pentru un loc de muncă la BorgWarner este condiționată de acceptarea și respectarea acestor termeni.

Vă rugăm să accesați documentul legat făcând clic aici, selectați zona geografică în care aplicați pentru angajare și examinați. Înainte de a trimite cererea, vi se va cere să confirmați acordul cu termenii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BorgWarner locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?