Web Designer

Clientul nostru excelează în inventarea, dezvoltarea și întreținerea platformelor de streaming online (interactive) și a produselor conexe. Ele își propun să ofere editorilor/afiliaților/partenerii lor cele mai bune reclame și canale de vânzări posibile, pe care le vor optimiza în mod continuu. În această industrie interesantă și în creștere rapidă, vor exista provocări și oportunități de a influența rezultatul campaniilor cu abilitățile tale creative. În calitate de web designer pentru Clientul Nostru, sunteți responsabil pentru crearea și optimizarea tuturor componentelor vizuale din pâlnia de vânzare a tuturor produselor.

Responsabilitati
  • Crearea de instrumente promoționale (bannere/pagini de destinație/fer-uri pop-up)
  • Crearea de conținut promoțional (e-mailuri, imagini pe rețelele sociale)
  • Menținerea propriilor site-uri web
Abilități și cunoștințe
  • Diplomă de licență relevantă
  • Experienta de minim 1 an intr-un loc de munca similar
  • Abilități excelente de comunicare în limba engleză (română)
  • Încântat să lucrez cu conținut pentru adulți (18+)
  • Abilități în: Photoshop / Illustrator / Figma
  • Experiență practică cu: HTML / CSS / JavaScript
  • Dornic să învețe mai multe!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Core Recruit pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Core Recruit pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Core Recruit locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?