WEB DEVELOPER

Cerinte:

- web design - realizare site-uri web - cunostinte in WordPress - adaptare usoara si rapida in mediul de lucru - buna intelegere a sarcinilor de lucru - experienta in IT - atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, perseverenta - cunostinte PC.

Responsabilitati:

- web design - realizare si mentenanta site-uri web - analiza cerintelor clientului referitoare la functiile viitorului produs software - proiectarea arhitecturii software - implementarea codului de programare - integrarea, testarea software - verificarea si validarea software.

Beneficii:

- pachet atractiv, intr-un mediu dinamic , posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SAINT LINE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SAINT LINE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SAINT LINE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?