Web Developer Lead/Senior (m/f/d)

RESPONSABILITĂȚIILE DVS

  • Dezvoltarea și întreținerea de aplicații web de înaltă performanță pentru producătorii de automobile de top
  • Conducere tehnică și/sau mentorat în proiecte de dezvoltare web
  • Asigurați și răspândiți cele mai bune practici pentru dezvoltarea de software de înaltă calitate
  • Coordonarea cerințelor și conceptelor de proiectare cu clienții și partenerii de proiect, capacitatea de a vorbi limba germană reprezintă un plus
  • Implicarea in achizitia proiectelor: oferte, consultanta tehnica, planificare capacitate.

PROFILUL TAU

  • Experiență în dezvoltarea web cu Angular sau React și Spring Boot sau Node.js
  • Bună cunoaștere a standardelor de calitate și a metodologiilor profesionale în dezvoltarea de software, precum Clean Code, TDD, SOLID Principles etc.
  • Prima experiență cu tehnologiile moderne de implementare, de exemplu, Kubernetes, Open Shift, AWS
  • Plăcere în împărtășirea și răspândirea cunoștințelor tehnice cu colegii
  • Abilități solide de comunicare (și în engleză, germană este un plus)
  • Interesul pentru industria auto constituie un avantaj

BENEFICIILE DVS

  • Creăm mai multă flexibilitate pentru dvs. - Program de lucru adaptabil și posibilitate de birou la domiciliu
  • Vă sprijinim strategia de carieră - Traininguri profesionale și mari oportunități de creștere profesională
  • Vă asigurăm timpul de vacanță – Zile suplimentare de vacanță
  • Avem grija de sanatatea ta – Pachet medical privat complet
  • Oferim suplimente salariale atractive – Bucurați-vă de timpul dvs. de bonus!
  • Vă susținem bunăstarea - Oferte de sport și wellness

A LUA LEGATURA

Timea Kovacs

[email protected]

+ 40 (0) 364 434 – 717

ARRK Engineering face parte din grupul internațional ARRK și este specializată în toate serviciile legate de dezvoltarea de produse. În cadrul Grupului ARRK implementăm dezvoltarea de produse de la inginerie virtuală la prototipuri și producție de volum redus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARRK Research & Development SRL Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?