Web Development Specialist

Scopul general al postului : Titularul postului are rolul de a asigura prezentarea produselor firmei, de a sfatui clientii in alegerea celor mai potrivite produse pentru amenajare si de a oferi toate informatiile necesare efectuarii achizitiei , inclusiv calcule , oferte, detalii tehnice si proiectare 3D MAX .

Responsabilitati si sarcini :

- Realizarea de proiecte 3D MAX pentru clientii companiei; cunoasterea unor programe de randare 3D MAX constituie un avantaj.

- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime de amenajare;

- Supervizarea derularii contractelor;

- Mentinerea unei bune relatii cu clientii

- Realizarea si prezentarea bugetelor estimative catre client;

- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

- Intocmeste si actualizeaza baza de date;

- Participa la sedintele organizate in cadrul firmei;

- Participa la toate cursurile de pregatire si prezentare de produse in cadrul fIrmei;

- Raspunde tuturor cerintelor profesionale venite din partea superiorilor ierarhici.

Pregatirea si experienta Studii:

- studii sau cursuri in ARHITECTURA sau DESIGN INTERIOR -

Vechime: - sa probeze o vechime de cel putin 2 ani in domeniu;

Cunostinte:

-sa posede cunostinte de operare a programelor pe calculator; inclusiv a programelor de randare 3D

-cunostinte de limbi straine : engleza, italiana

Aptitudini:

-inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);

-capacitate de a lucra in echipa;

-ablitati de comunicare si planificare;

-initiativa, perseverenta, dinamism;

-capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;

-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

Atitudini:

- receptivitate, spirit de echipa

Conditii oferite :

Pachet salarial atractiv,

Activitatea intr-un mediu curat si elegant, SHOWROOM de prezentare.

Posibilitati de afirmare profesionala si construirea unei cariere de succes prin colaborarea cu o echipa tanara si profesionista.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DIVANI & SOFA' pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DIVANI & SOFA' pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DIVANI & SOFA' locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?