Work AT HOME Agents - Russian Speakers

Banner 2_Russian

#letsconnect

Work AT HOME Agent

#aNewHomeForYourCareer

Cerinte:

Persoana sociabila, dornica sa isi dezvolte cunostintele profesionale

Persoana empatica, proactiva, gata sa ii ajute pe cei din jurul sau si cu spririt de echipa dezvoltat.

Studii: medii/ superioare

Cunostinte de utilizare a computerului

Abilitati de comunicare excelente de scris-vorbit in limba Rusa+Romana (C1) si in limba Engleza, nivel mediu (B2)

Sa isi insuseasca cunostintele, abilitatile si conduita pentru care a urmat cursuri de instruire

Descrierea jobului

Ofera suport clientilor prin preluarea apelurilor acestora si verifica informatiile necesare

Ofera si mentine o relatie profesionala cu toti clientii sau colegii

Respecta procedurile, standardele si politicile companiei

Reprezinta in cel mai bun mod cu putinta compania si pe clientii acesteia.

Pastreaza confidentialitatea datelor in ceea ce priveste compania si/sau clientul

Inregistreaza interactiunile cu clientii in sistemele companiei

Ce îți oferim:

  • Salariu atractiv
  • Proces de recrutare rapid – maxim 3 zile
  • Interviu si testare al nivelului de cunoastere a limbii - online
  • Training profesional specializat platit de catre companie - online;
  • PROGRAM DE LUCRU FULL-TIME
  • Abonament medical la o clinică privata
  • Bonusuri de recomandare de pana la 500 euro
  • Reducere abonament 7Card
  • Gratuit cont pe Bookster – livrare la domiciliu
  • Ajutor pentru evenimentele familiale deosebite
  • ATMOSFERA PRIETENOASA, echipa ambițioasa și pozitiva;

Aplica acum si in cateva zile poti deveni co-echipierul nostru in Teleperformance Romania!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TELEPERFORMANCE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TELEPERFORMANCE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TELEPERFORMANCE ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?