Locuri de munca la CIT Grup Srl

32 rezultate
Sorteaza dupa:

Administrator Imobil (experienta administrare, constructii)

Account Sales Manager, IT Hardware: 500 Euro - 2500 Euro

Intretinere Cladiri (experienta constructii si administrare)

Asistent Manager (atributii administrative si juridice)

Inchirieri Propietati si Responsabilitati Administrative

Testare Echipamente (IT Hardware)salariu fix+bonus 2600 Lei

Consilier Juridic (administrator cladiri proprii)

Responsabil Inchirieri Propietati Proprii

Responsabil mentenanta cladiri proprii.

Administrator Imobile (Divizia Imobiliara)

Contabilitate Part Time

Incasare Taxa Parcare (700 Parking)

Administrator Ferma Salciua Noua (Herneacova) 22ha

Marketing Specialist

Inchirieri Propietati Proprii

Reabilitare, intretinere cladiri proprii

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CIT Grup Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CIT Grup Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CIT Grup Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă CIT Grup Srl la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?