Trio Nec

Angajam Inginer ofertare /proiectare

  • Trio Nec

SC TRIO NEC angajeaza Inginer ofertare /proiectare

CERINTE :

- Experienta de minim 5 ani in domeniu - Tamplarie pvc,

- Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice

- Excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office,

- Cunostinte avansate de WinArhi

- Abilitati de planificare, organizare, comunicare, negociere, convingere, lucru in echipa;

- Orientarea catre client, catre rezultate si atitudine pozitiva

- Candidatul ideal este responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizica si psihica foarte buna.

RESPONSABILITATI :

- Întocmește oferte de tâmplărie PVC cu ajutorul programului WinArhi;

- Verifica datele din oferta inițială si oferta finala pentru fiecare comanda ce trebuie lansata in productie;

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clienților si potențialilor clienți;

BENEFICII :

- Mediu de lucru placut ;

- Pachet salarial motivant ;

- Bonusari in functie de vanzari si de performante ;

- Tichete de masa , Tichete cadou ;

- Posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes;

- Posibilitatea reala de promovare in cadrul companiei.

Mobil:

-ascuns-

-ascuns-

-ascuns-

Adresa Falticeni STR. 2 GRANICERI BL.6

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Trio Nec pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Trio Nec pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Trio Nec locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?