Ioana East Recruiting

Grădinari

  • Ioana East Recruiting
Salariu
2.600 EUR

Compania eastRecruiting este în căutare de patru persoane (barbati, fara limita de varsta) pentru angajare nedeterminata în cadrul unei firme din sud-vestul Germaniei, firmă care se ocupă cu amenajări exterioare, graidini, spatii verzi, curti. Nu se percep comisioane!

Descrierea postului:
• Toate lucrarile de gradinarit si amenajare a spatiilor, pavaje/ lucrari civile / drumuri / canal

✍️ Cerințe:
➡️ experiență în domeniu sau similiară
➡️ cunostinte de limba germana
➡️ permis auto cat. B/.C
➡️ posibilitate de începere imediată
➡️ punctualitate și seriozitate

✍️ Ofertă:
➡️ Contract de muncă nedeterminat direct cu angajatorul german si toate beneficiile aferente
➡️ Salariul: 15- 19€ brut/oră
➡️ Program de lucru: 39 ore/săptămână, 5 zile
➡️Cazare utilata asigurată– contra cost, 350 €/lună
➡️Ore suplimentare la cerere
➡️ Echipament de muncă
➡️ Dată de începere: Imediat
➡️ Locația: 71732 Tamm- 23 km de orasul Stuttgart.

Persoanele interesate sunt rugate să lase numărul de contact în căsuța mesageriei, iar noi vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ioana East Recruiting pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ioana East Recruiting pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ioana East Recruiting locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?