Global Print | GLOBAL PRINT

Grafician DTP si operator masini print digital - Ploiesti

  • Global Print | GLOBAL PRINT
Salariu
3.000 LEI

Descriere & Responsabilitati
- Pregatire DTP fisiere pentru Echipament Tipar Digital si printarea lor pe diferite materiale/suport digital;
- Cunostinte de Corel Draw, Adobe Photoshop, Quite Imposition;
- DTP, editare si corectura, machetare
- Operare interfata program RIP, operare printere digitale (impreuna cu operatorii dedicati ai acestor echipamente);
Cerinte
- Constituie avantaj un nivel de experienta practica cat mai ridicat;
- Operarea echipamentelor disponibile, impreuna cu operatorii acestora;
- Abilitati de organizare, comunicare excelenta si atitudine pozitiva, rapiditate in executarea sarcinilor. Abilitati tehnice, viteza de lucru;
- Organizare si atentie la detalii;
- Capacitate de concentrare si rapiditate in executare sarcinilor;
- Persoana serioasa, responsabila, cu reale abilitati de comunicare si organizare
Oferta (bonusuri, beneficii)
- Beneficiezi de oportunitatea unei dezvoltari profesionale accelerate, prin participarea la training-uri de formare la nivel avansat, organizate in mod constatant in primul an de colaborare. Se vor realiza training-uri de operare basic si advance pentru cele mai cunoscute softuri de RIP (Caldera si Fiery), pentru softuri de realizare ambalaje si standuri/display, etc.
- Pachet salarial motivant
- Telefon de serviciu
- Bonuri de masa
- Se lucreaza intr-un singur schimb L-V

Va rugam sa trimiteti CV-ul dvs pe adresa de email [email protected] sau mesaj in aplicatie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Global Print | GLOBAL PRINT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Global Print | GLOBAL PRINT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Global Print | GLOBAL PRINT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?