Asteraster517

Prelucrare poze produse - magazin online

  • Asteraster517
Salariu
505 EUR

DESCRIERE
Cautam coleg\a pentru fotografierea produselor si editarea acestora.

Responsabilitati:

- pregatirea produselor pentru pozat

- fotografierea produselor

- editare de imagini de produs (selectarea imaginilor, eliminarea fundalului, retusarea pozelor)

Candidatul ideal:

- cunostinte in programul Adobe Photoshop - obligatorii

- cunostinte bune in domeniul fotografiei (pozitie, incadrare)

- experienta in fotografia de produs este un avantaj

- creativitate, atentie pentru detalii

- dornic sa te dezvolti

Daca ai un portofoliu personal de lucrari in Photoshop suntem incantati sa il vedem.

Scurta descriere a companiei:
Suntem o echipa tânără pe piață de 10 ani, ne dezvoltăm în fiecare an și avem nevoie de colegi serioși care să ni se alăture. Nu mai sta pe gânduri și hai în echipa noastră!

Daca esti interesat, trimite-ne CV-ul tau.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Asteraster517 pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Asteraster517 pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Asteraster517 locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?