Adriana

Tehnician sisteme dsvca

  • Adriana
Salariu
Salariu confidenţial

DescriereAngajam personal calificat pentru lucrari de cablare si montare sisteme de securitate ( supraveghere video, control access, automatizari porti, detectie incendiu, antiefractie, etc.).

Responsabilitati:

- pregatire cablare (montaj tub PVC / canal de cablu) si cablare circuite curenti slabi;
- montare echipamente: camere de supraveghere interior/exterior, DVR, centrala efractie, senzori miscare, etc.
- completarea proceselor verbale privind echipamentele instalate si predarea acestora;
- portofoliu de clienti: resedinte ( case, sau apartamente), lanturi de magazine, banci, lanturi de hoteluri, hale industriale, etc.
- mentenanta periodica;

Cerinte:

- experienta minima 2 ani pe un post similar
- disponibilitate pentru lucru în echipa
- sociabil, serios si responsabil, atent la detalii,
- permis conducere categoria B - prezinta avantaj
- curs tehnician dsvca - prezinta avantaj

Se ofera:

- stabilitatea si siguranta locului de munca;
- salariu motivan in functie de cunostinte si experienta;

Asteptam CV-ul prin mesaj sau informatii la nr de tel -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adriana pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adriana pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adriana locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?